Rok 1969. Fascynujący się lotnictwem Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do wojska. Jednak, ku własnemu rozczarowaniu, dostaje przydział do służby w... Marynarce Wojennej. Z Antkiem (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają nad morze. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antek – niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali – chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, inicjując serię zaskakujących wydarzeń.

Przed kliknięciem w player lub przycisk, zapoznaj się z regulaminem. Po kliknięciu w player lub przycisk opuścisz aktualna stronę.


Galeria z filmu Bilet na Księżyc

Opis filmu Bilet na Księżyc

"Bilet na Księżyc" - W 1969 roku. Fascynujące w lotnictwie Adama (Filip Pławiak) powołany do wojska. Jednak, ku jego rozczarowaniu własnych, jest w służbie w. .. przypisany do marynarki wojennej. Antek (Mateusz Kościukiewicz), starszy brat, w drodze do morza. W ciągu kilku dni podróży po Polsce, aby odwiedzić starych znajomych i poznać nowych przyjaciół. Antek - niepoprawnym kobieciarzem i króla nocnych klubów - nieśmiały brat chce przygotować się do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietę (Anna Przybylska) będą powodować wiele komplikacji w życiu Adama, inicjując serię nieoczekiwanych zdarzeń.

Źródło: filmweb.pl

Zwiastun Bilet na Księżyc (film online)Tagi: Bilet na Księżyc online cały film, Bilet na Księżyc online całość, Bilet na Księżyc online online, Bilet na Księżyc online 2013, Bilet na Księżyc online lektor pl, Bilet na Księżyc online po polsku, Bilet na Księżyc online zwiastun pl, Bilet na Księżyc online trailer pl, Bilet na Księżyc online download, Bilet na Księżyc online pobierz, Bilet na Księżyc online chomikuj, Bilet na Księżyc online youtube, Bilet na Księżyc online 1/12, Bilet na Księżyc online ekino, Bilet na Księżyc online kinomaniak, Bilet na Księżyc online polska wersja, Bilet na Księżyc online dvdrip, Bilet na Księżyc online online pl, Bilet na Księżyc online film, Bilet na Księżyc online całość po polsku, Bilet na Księżyc online cały film,Bilet na Księżyc online całość,Bilet na Księżyc online online,Bilet na Księżyc online 2013,Bilet na Księżyc online lektor pl,Bilet na Księżyc online po polsku,Bilet na Księżyc online zwiastun pl,Bilet na Księżyc online trailer pl,Bilet na Księżyc online download,Bilet na Księżyc online pobierz,Bilet na Księżyc online chomikuj,Bilet na Księżyc online youtube,Bilet na Księżyc online 1/12,Bilet na Księżyc online ekino,Bilet na Księżyc online kinomaniak,Bilet na Księżyc online polska wersja,Bilet na Księżyc online dvdrip,Bilet na Księżyc online online pl,Bilet na Księżyc online film,Bilet na Księżyc online całość po polsku,
Bilet na Księżyc online

"Madagaskar 3 online" -. Kolejny film o przygodach czterech zwierzęcych przyjaciół rodzin na cały...

Madagaskar 3 online

"Labirynt" - Jako 6-letnia córka z małego miasteczka, cieśli porwany wraz z jej kampanii poszukiw...

Prisoners online

"Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków" - Sequel "Silent Souls" rodzaj Decameron obejmuje 26 hist...

Nebesnye zheny lugovykh mari online