Mela i Przemek przyjeżdżają do Warszawy, aby zająć się mieszkaniem wuja. Okazuje się ono nie tylko luksusowe, ale i niezwykłe. Melania, zgłębia historię domu i odkrywa, że na ulicy Piusa 17 - dziś Pięknej - przed wojną znajdowała się niemiecka ambasada. Winda, która znajduje się w budynku, nie tylko przenosi mieszkańców z piętra na piętro, ale też umożliwia podróż w czasie: z sierpnia 2012 roku do sierpnia 1939 roku.

Przed kliknięciem w player lub przycisk, zapoznaj się z regulaminem. Po kliknięciu w player lub przycisk opuścisz aktualna stronę.


Galeria z filmu Ambassada

Opis filmu Ambassada

"Ambassada" - Mel i Przemek przyjechali do Warszawy, aby zająć się wujka mieszkaniowego. Okazuje się, że jest nie tylko luksusowe, ale również niezwykłe. Melania, bada historię domu i odkrył, że droga Pius 17 - Piękny dzień - była Ambasada Niemiec przed wojną. Winda, mieści się w budynku, nie tylko ludzie z podłogi do ruchów podłogi, ale także pozwala na podróż w czasie: od sierpnia 2012 do sierpnia 1939 roku.

Źródło: filmweb.pl

Zwiastun Ambassada (film online)Tagi: Ambassada online cały film, Ambassada online całość, Ambassada online online, Ambassada online 2013, Ambassada online lektor pl, Ambassada online po polsku, Ambassada online zwiastun pl, Ambassada online trailer pl, Ambassada online download, Ambassada online pobierz, Ambassada online chomikuj, Ambassada online youtube, Ambassada online 1/12, Ambassada online ekino, Ambassada online kinomaniak, Ambassada online polska wersja, Ambassada online dvdrip, Ambassada online online pl, Ambassada online film, Ambassada online całość po polsku, Ambassada online cały film,Ambassada online całość,Ambassada online online,Ambassada online 2013,Ambassada online lektor pl,Ambassada online po polsku,Ambassada online zwiastun pl,Ambassada online trailer pl,Ambassada online download,Ambassada online pobierz,Ambassada online chomikuj,Ambassada online youtube,Ambassada online 1/12,Ambassada online ekino,Ambassada online kinomaniak,Ambassada online polska wersja,Ambassada online dvdrip,Ambassada online online pl,Ambassada online film,Ambassada online całość po polsku,
Ambassada online

Jackie Cogan jest profesjonalnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Nienawidzi sp...

Killing Them Softly online

"Beautiful Creatures" to film o pierwszej części powieści Kami Garcii i Margaret Stohl jest opart...

Beautiful Creatures online

"Zagionia" jest pierwszym krokiem do świata powieści kryminalnych Złote dziecko brazylijskiego ki...

Gone online