Kiedy Mateusz (Dawid Ogrodnik) przyszedł na świat, lekarze wydali na niego wyrok, uznając go za "roślinę". Jednak rodzice chłopca (Arkadiusz Jakubik i Dorota Kolak) nigdy nie pogodzili się z diagnozą, wierząc, że mimo problemów z komunikacją, ich syn jest w pełni sprawny intelektualnie. Mateusz dorasta otoczony troską i miłością, zyskując wiernego przyjaciela - mieszkającą w sąsiedztwie Ankę (Anna Karczmarczyk). Jednak los sprawia, że musi rozłączyć się z rodziną i trafia do specjalistycznego ośrodka. Z dala od bliskich podejmuje trudną walkę o godność i prawo do normalnego życia. Sytuacja Mateusza zmieni się, kiedy do placówki trafi młoda wolontariuszka (Katarzyna Zawadzka), a on sam przyciągnie uwagę lekarki (Anna Nehrebecka), która pracuje nad eksperymentalnymi metodami leczenia.

Przed kliknięciem w player lub przycisk, zapoznaj się z regulaminem. Po kliknięciu w player lub przycisk opuścisz aktualna stronę.


Galeria z filmu Chce się żyć

Opis filmu Chce się żyć

"Chce się żyć" - Kiedy Matthew (David Gardner) urodził, lekarze wydał wyrok na niego, uznał go za "system". Jednak rodzice chłopca (Arkadiusz Jakubik i Dorota Kolak) nie ma pochodzić z diagnozy, aby sądzić, że pomimo problemów z komunikacją, jej syn w pełni sprawny umysłowo. Matthew rośnie otoczona miłością i troską, zyskuje lojalnych przyjaciół - którzy w sąsiedztwie Anka (Anna Karczmarczyk) życia. Los jednak sprawia, że​​ musi odłączyć się od rodziny i idzie do wyspecjalizowanego centrum. Z dala od bliskich podjąć trudną walkę o godność i prawo do normalnego życia. Sytuacja Matthew zmieni, kiedy roślina jest młodych wolontariuszy (Katarzyna Zawadzka), a on przyciągnąć uwagę lekarzy (Anna Nehrebecka), który działa na eksperymentalnych zabiegów.

Źródło: filmweb.pl

Zwiastun Chce się żyć (film online)Tagi: Chce się żyć online cały film, Chce się żyć online całość, Chce się żyć online online, Chce się żyć online 2013, Chce się żyć online lektor pl, Chce się żyć online po polsku, Chce się żyć online zwiastun pl, Chce się żyć online trailer pl, Chce się żyć online download, Chce się żyć online pobierz, Chce się żyć online chomikuj, Chce się żyć online youtube, Chce się żyć online 1/12, Chce się żyć online ekino, Chce się żyć online kinomaniak, Chce się żyć online polska wersja, Chce się żyć online dvdrip, Chce się żyć online online pl, Chce się żyć online film, Chce się żyć online całość po polsku, Chce się żyć online cały film,Chce się żyć online całość,Chce się żyć online online,Chce się żyć online 2013,Chce się żyć online lektor pl,Chce się żyć online po polsku,Chce się żyć online zwiastun pl,Chce się żyć online trailer pl,Chce się żyć online download,Chce się żyć online pobierz,Chce się żyć online chomikuj,Chce się żyć online youtube,Chce się żyć online 1/12,Chce się żyć online ekino,Chce się żyć online kinomaniak,Chce się żyć online polska wersja,Chce się żyć online dvdrip,Chce się żyć online online pl,Chce się żyć online film,Chce się żyć online całość po polsku,
Chce się żyć online

"Gangster" - Zakaz America. Bondurant bracia, jak wszyscy. Podsłuchu w ich sąsiedztwie, żyją w ni...

Lawless online

"Na powierzchni", są one wszystkie pochodzą z różnych środowisk, wierzą w różnych wartościach, in...

Piąta pora roku 2012 online

"Weekend z królem" - Romantyczna opowieść o Franklin Delano Roosevelt (Bill Murray) i jego daleki...

Hyde Park on Hudson online