Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz Kościukiewicz) zmusi kapłana do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi kiedyś uciekł w stan duchowny.

Przed kliknięciem w player lub przycisk, zapoznaj się z regulaminem. Po kliknięciu w player lub przycisk opuścisz aktualna stronę.


Galeria z filmu W imię...

Opis filmu W imię...

"W imię..." - Ojciec Adam (Andrzej Chyra), nowa parafia i organizowanie centrum dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonały ludzi z energii, charyzmy i otwartości. Przyjaźń z lokalnej z zewnątrz (w tej roli Mateusz Kościukiewicz) zmuszając kapłani z własnymi problemami do czynienia, że kiedyś prowadził w kapłaństwie.

Źródło: filmweb.pl

Zwiastun W imię... (film online)Tagi: W imię... online cały film, W imię... online całość, W imię... online online, W imię... online 2013, W imię... online lektor pl, W imię... online po polsku, W imię... online zwiastun pl, W imię... online trailer pl, W imię... online download, W imię... online pobierz, W imię... online chomikuj, W imię... online youtube, W imię... online 1/12, W imię... online ekino, W imię... online kinomaniak, W imię... online polska wersja, W imię... online dvdrip, W imię... online online pl, W imię... online film, W imię... online całość po polsku, W imię... online cały film,W imię... online całość,W imię... online online,W imię... online 2013,W imię... online lektor pl,W imię... online po polsku,W imię... online zwiastun pl,W imię... online trailer pl,W imię... online download,W imię... online pobierz,W imię... online chomikuj,W imię... online youtube,W imię... online 1/12,W imię... online ekino,W imię... online kinomaniak,W imię... online polska wersja,W imię... online dvdrip,W imię... online online pl,W imię... online film,W imię... online całość po polsku,
W imię... online

"Imagine" - Międzynarodowa koprodukcja "Imagine", z jego światowej premierze na festiwalu w Toron...

Imagine online

"Kochanek Królowej", bardzo znany i wielokrotnie nagradzany film, który był pokazywany na wielu f...

En kongelig affære online

"1000 lat po Ziemi" - Po wielkiej katastrofy, które nawiedziły Ziemię, ludzkość musiała opuścić s...

After Earth online