Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz Kościukiewicz) zmusi kapłana do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi kiedyś uciekł w stan duchowny.

Przed kliknięciem w player lub przycisk, zapoznaj się z regulaminem. Po kliknięciu w player lub przycisk opuścisz aktualna stronę.


Galeria z filmu W imię...

Opis filmu W imię...

"W imię..." - Ojciec Adam (Andrzej Chyra), nowa parafia i organizowanie centrum dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonały ludzi z energii, charyzmy i otwartości. Przyjaźń z lokalnej z zewnątrz (w tej roli Mateusz Kościukiewicz) zmuszając kapłani z własnymi problemami do czynienia, że kiedyś prowadził w kapłaństwie.

Źródło: filmweb.pl

Zwiastun W imię... (film online)Tagi: W imię... online cały film, W imię... online całość, W imię... online online, W imię... online 2013, W imię... online lektor pl, W imię... online po polsku, W imię... online zwiastun pl, W imię... online trailer pl, W imię... online download, W imię... online pobierz, W imię... online chomikuj, W imię... online youtube, W imię... online 1/12, W imię... online ekino, W imię... online kinomaniak, W imię... online polska wersja, W imię... online dvdrip, W imię... online online pl, W imię... online film, W imię... online całość po polsku, W imię... online cały film,W imię... online całość,W imię... online online,W imię... online 2013,W imię... online lektor pl,W imię... online po polsku,W imię... online zwiastun pl,W imię... online trailer pl,W imię... online download,W imię... online pobierz,W imię... online chomikuj,W imię... online youtube,W imię... online 1/12,W imię... online ekino,W imię... online kinomaniak,W imię... online polska wersja,W imię... online dvdrip,W imię... online online pl,W imię... online film,W imię... online całość po polsku,
W imię... online

"Do zaliczenia" - Nastolatek Brandy Clarke zamierzała podjąć inicjację seksualną, zanim rozpoczął...

The To Do List online

"Merida waleczna" odważny.Piękna historia znaku Disneya, znanego studia tytułów Pixal takich jak ...

Brave online

"Rycerz Blaszak" - Gill, najsłodsza rycerz Zardzezii są ofiarami księcia zła spiskowej. Niesłuszn...

Ritter Rost - Eisenhart & voll verbeult online