Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności.

Przed kliknięciem w player lub przycisk, zapoznaj się z regulaminem. Po kliknięciu w player lub przycisk opuścisz aktualna stronę.


Galeria z filmu Wałęsa. Człowiek z nadziei

Opis filmu Wałęsa. Człowiek z nadziei

"Wałęsa" - Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich zmian, jakie przetoczyły się nie tylko ze spotkań partyjnych, rajdach i Okrągłego Stołu, ale także jednym z mieszkań na obrzeżach Gdańska dużych płyt. Dyrektor w prywatności i intymności nawet przywódcy związkowi próbują uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienne człowieka w charyzmatycznego lidera. Jest zwolnione z wolności opowieść o człowieku, jego ojciec, zwykły robotnik, ukryte w sercach milionów osób marzy o.

Źródło: filmweb.pl

Zwiastun Wałęsa. Człowiek z nadziei (film online)Tagi: Wałęsa. Człowiek z nadziei online cały film, Wałęsa. Człowiek z nadziei online całość, Wałęsa. Człowiek z nadziei online online, Wałęsa. Człowiek z nadziei online 2013, Wałęsa. Człowiek z nadziei online lektor pl, Wałęsa. Człowiek z nadziei online po polsku, Wałęsa. Człowiek z nadziei online zwiastun pl, Wałęsa. Człowiek z nadziei online trailer pl, Wałęsa. Człowiek z nadziei online download, Wałęsa. Człowiek z nadziei online pobierz, Wałęsa. Człowiek z nadziei online chomikuj, Wałęsa. Człowiek z nadziei online youtube, Wałęsa. Człowiek z nadziei online 1/12, Wałęsa. Człowiek z nadziei online ekino, Wałęsa. Człowiek z nadziei online kinomaniak, Wałęsa. Człowiek z nadziei online polska wersja, Wałęsa. Człowiek z nadziei online dvdrip, Wałęsa. Człowiek z nadziei online online pl, Wałęsa. Człowiek z nadziei online film, Wałęsa. Człowiek z nadziei online całość po polsku, Wałęsa. Człowiek z nadziei online cały film,Wałęsa. Człowiek z nadziei online całość,Wałęsa. Człowiek z nadziei online online,Wałęsa. Człowiek z nadziei online 2013,Wałęsa. Człowiek z nadziei online lektor pl,Wałęsa. Człowiek z nadziei online po polsku,Wałęsa. Człowiek z nadziei online zwiastun pl,Wałęsa. Człowiek z nadziei online trailer pl,Wałęsa. Człowiek z nadziei online download,Wałęsa. Człowiek z nadziei online pobierz,Wałęsa. Człowiek z nadziei online chomikuj,Wałęsa. Człowiek z nadziei online youtube,Wałęsa. Człowiek z nadziei online 1/12,Wałęsa. Człowiek z nadziei online ekino,Wałęsa. Człowiek z nadziei online kinomaniak,Wałęsa. Człowiek z nadziei online polska wersja,Wałęsa. Człowiek z nadziei online dvdrip,Wałęsa. Człowiek z nadziei online online pl,Wałęsa. Człowiek z nadziei online film,Wałęsa. Człowiek z nadziei online całość po polsku,
Wałęsa. Człowiek z nadziei online

"Lincoln" - Nowy film Stevena Spielberga, z wielką energią i odlew genialnego aktora burzliwa his...

Lincoln online

"Labirynt" - Jako 6-letnia córka z małego miasteczka, cieśli porwany wraz z jej kampanii poszukiw...

Prisoners online

"Najlepsze najgorsze wakacje" - Nieśmiały nastolatek Duncan idzie do pierwszego urlopu rodzinnego...

The Way Way Back online